Aktualności

Passa podtrzymana

• autor: messi109, 2012-01-20 18:09

Rasta Bytom po emocjonującym i trzymającym w napięciu spotkaniu pokonała zespół All Blacks.

Mecz rozpoczął się w fatalnych warunkach (padający deszcz ze śniegiem i nie odśnieżona murawa). Mecz dobrze rozpoczęli rywale ponieważ w krótkim czasie wyszli na prowadzenie 3:0, dzięki szybkiemu odrobieniu strat wyszliśmy na prowadzenie 4:3. All Blacks jednak doprowadzili do remisu i wynikiem 4:4 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Druga połowa jednak była zdecydowanie wyrównana, chcociaż strzeliliśmy pierwsi gola to rywal odrazu doprowadził do remisu. W pewnym momencie meczu wyszliśmy na dwu bramkowe prowadzenie co dało nam przewagę jednak rywal nadal mocno narzucał nam swój styl gry. Po heroicznej walce i obronie do końca ostatecznie odniesliśmy 5 zwycięstwo w tym roku oraz zrewanżowaliśmy się za porażkę w pierwszym meczu.

All Blacks 8:10 Rasta Bytom

Skład : Mateusz Kaczmarek, Tomasz Zając (C), Krzysztof Kilian, Bartosz Frączek, Paweł Lis, Paweł Krawczyk, Michał Ziora, Grzegorz Balonek, Łukasz Siudak.