statystyki szczegółowe

Aktualności

Ważna wygrana w sparingu

• autor: messi109, 2012-02-11 21:42

Mimo kończących sie ferii zimowych, Rasta Bytom nie zwalnia tempa wygrywając z ekipą Silesii Bolko.

Dzisiejszy rywal był prawdopodobnie ostatnim sprawdzianem
przed nadchodzącymi meczami w Bytomskiej jak i Świętochlowickiej lidze PlayAreny.
Warunki były mniej wiecej takie same jak przez ostatnie tygodnie (ubity śnieg i lód).
Mecz świetnie rozpoczął duet napastników ( Mateusz Kaczmarek i Paweł Lis ), którzy otwarli wynik meczu
po ok. 5 minutach spotkania. Przeciwnicy mieli pare dogodnych sytuacji w 1 połowie lecz jednak to Rasta narzucała swój styl gry i do przerwy gospodarze prowadzili 4:0. W
drugiej połowie nasza drużyna dopełnila tylko formalności wygrywając ostatecznie 10:0.
Cieszymy się, że powetowaliśmy sobie porażkę z Wibratorami, dzięki temu wiemy, że nasza forma jest nadal na wysokim poziomie.

Rasta Bytom 10:0 Silesia Bolko

Skład : Janusz Szukała, Wojciech Szukała, Rafał Jeleń, Michał Ziora, Łukasz Siudak
Mateusz Kaczmarek(C), Paweł Lis, Paweł Liszka.