Aktualności

Raz na wozie raz pod wozem. Początek sezonu.

• autor: LiskoPB, 2012-09-23 16:19

Drużyna Rasty rozegrała dziś 2 spotkania, pierwsze z Trawczynczyn Team, drugi z Beuthen.

Od początku sezonu Rasta nieźle się spisuje, po 5 meczach mamy w dorobku 9pktów.
Sezon zaczęliśmy dużo lepiej niżeli poprzedni i liczymy na dobry wynik w tabeli na koniec sezonu.

CF DarkSide 10:12 Rasta Bytom

Warto zaznaczyć że w spotkaniach które przegraliśmy toczyliśmy ostrą walkę do samego końca, a dodatkowo przy porażkach można się doszukiwać przyczyn takich jak np. gra bez bramkarza (przegrane spotkanie z BADBOYS) oraz brak sił jako iż graliśmy drugi w tym dniu mecz (spotkanie z Beuthen) gdzie wystarczyło nam tak naprawdę sił tylko na pierwszą połowę.

W dzisiejszym meczu z Trawczynczynem szczególne podziękowania dla Nandzika i Goździka, ten pierwszy doskonale spisał się w naszej bramce podczas drugiej połowy, ten drugi z kolei popisałe się kilkoma świetnymi zagraniami oraz uderzeniami z dystansu po których padały bramki dzięki czemu odrobiliśmy stratę z 3:7 i na koniec meczu szala przechyliła się na naszą korzyść - 15:10.

Spotkanie z Beuthen było jednym z tych za 6pktów, bo niewątpliwie jest to jedna z drużyn której celem podobnie jak i naszym jest pierwsza trójka w tym sezonie.
Pierwsza połowa zagrana dobrze i czujnie, wynik po niej 5:4 dla nas, szkoda kilku niewykorzystanych sytuacji bo przy większym szczęściu mogliśmy prowadzić znacznie wyżej, a jak to mówią, niewykorzystane okazje lubią się mścić i zemściły się w drugiej połowie, najpierw kilka błędów własnych i "podarowaliśmy" Beuthenom 2 bramki, co zdecydowanie dodało im wiatru w żagle i mimo wielkich starań nie daliśmy rady już przechylić wyniki na naszą korzyść. Szkoda, może to brak sił, spowodowany 2 meczami w jednym dniu, a może poprostu najzwyczajniej brak szczęścia, trudno, trzeba się podnieść i grać dalej swoje, a wciąż będziemy w czołówce tabeli ligi PA. Gratulacje dla Beuthen za walkę do końca, dzięki czemu odnieśli zwycięstwo.