Rasta Bytom - strona nieoficjalna

Wyzwanie

CHCESZ ZAGRAĆ Z NAMI MECZ ?

CHĘTNIE PODEJMIEMY SIĘ KAŻDEGO WYZWANIA.

PISZ :

GG - 12786243

Start sezonu 2013/2014.

• autor: LiskoPB, 2013-08-06 13:50

Skazywani na pożarcie pokonują rywala.

Drużyna Rasty nazywana „ligowym średniakiem” lub też bardziej złośliwie „cudem wyratowaną od spadku” dziś rozgrywała swój pierwszy mecz w tym sezonie, który był jednocześnie meczem inauguracyjnym całej 1 ligi.
Forma czy też zgranie Rasty stało pod wielkim znakiem zapytania, w tym meczu drużyna Rasty w mocno eksperymentalnym składzie, z dzisiejszego 11 osobowego składu, aż 4 debiutowało w drużynie Rasty, dodatkowo wszyscy zastanawiali się jak w tym meczu zaprezentuje się nasz były gracz, najlepszy strzelec Rasty w poprzednim sezonie – Kamil Siwarski – który debiutował w drużynie naszego rywala – Alkoterapii.

Mecz był bardzo równy w 1 połowie, najpierw gol Alkoterapii, później odpowiedź Rasty i tak na zmianę, dopiero w końcówce Rasta wyszła na nieznaczne 2 bramkowe prowadzenie i na przerwe schodziliśmy z korzystnym dla nas 6:4.

Druga połowa zaczęła się dość nerwowo, nasi rywale chyba ostro sobie porozmawiali w przerwie, zaczęli „klepać” i po chwili nerwówka gdy z 2 bramowej przewagi nie zostało nic i było 6:6.
Końcówka jednak całkowicie należała do nas, kilka głośniejszych krzyknięć na siebie wzajemne motywowanie się i druga część 2 połowy przebiegła pod nasze całkowite dyktando, na 5min przed końcem mieliśmy wynik 15:8, końcówka jak zwykle przespana i mecz kończymy wynikiem 15:10.
Zaznaczył bym że dość nie fajnie zachowywała się drużyna przeciwna w momencie gdy schodził ich obrońca do zmiany a ich napastnik wchodził na boisko zza naszej bramki i robiły się z tego dla nich sytuacje sam na sam z bramkarzem.

Przeciwnicy zdecydowanie fizycznością i agresywną grą nas przewyższali, ale nasze zaangażowanie, walka o każdy centymetr boiska, a przede wszystkim wzajemny szacunek i zaufanie do siebie na boisku sprawiły że z tego stracie wychodzimy zwycięsko.

Graliśmy na „dwie piątki”:

Bramka: Łukasz Siudak
1 piątka: Lis, Walczak, Goździk, Zając, Sobolewski
2 piątka: Ruta, Dziubel, Kilian, Michniak, Dybaś

Uważam że nasi debiutanci: Walczak, Ruta, Kilian, Dybaś zagrali bardzo dobre spotkanie, myślę ze na szczególna uwagę zasługuje fakt że Dybaś w swoim debiucie zaliczył 4 trafienia i mamy nadzieje że stanie się on „naturalnym następcą” popularnego „Siwego” który opuścił nasze szeregi.

Aktualnie nasza drużyna dokonała 7 wzmocnień, możliwe, że to wciąż nie koniec, wszystko okaże się przed 1 września.

Kamilowi (Siwarskiemu) dziękujemy za wspólną grę, życzymy powodzenia w PA, a także chcemy żeby pamiętał że drzwi do naszej drużyny zawsze stoją przed nim otworem i jeśli tylko kiedyś chciałby wrócić z radością go przywitamy. Wracaj do zdrowia Siwy!

autor: Bogaci 2013-12-21 09:31:58

Profil Bogaci w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! bet50pln.blogspot.com

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.